.: 🍂 . 🍄 . 🍁 . 🌱. 🎵. 🌿. 🎶 . 🎨 :.
Milovnice přírody.
Zrzka.
Sběratelka folklóru.
Mýtů, pohádek a pověr.
Podzimní víla.
Čajovnice.
Studentka biologie.
Snící o životě v Norsku....

1/2016 - maturitní stresy a vílí nákupy

28. dubna 2016 v 18:54 | Muchomůrka |  Obšťastník
Zdravím, mí drazí (zatím neexistující) čtenáři! I když z vás škola vysává veškerou energii a chuť k životu, zůstaňte optimističtí! :D Jaro je tady, všechno kvete, příroda je neskutečně krásná. I když včera sněžilo. A předevčírem nám během cesty autem došel benzín uprostřed pole. A i když víte, že jste tu maturitní zkoušku naprosto posrali a zbývá vám se jen modlit, abyste tam těch 30% nutných k splnění měli. Zůstaňte optimističtí!

Zítra pololetní vysvědčení, většinu známek mám jasných, zajímá mě vlastně jenom jedna. Neboť mi učitelka nejspíš před uzávěrkou nestihla opravit 3 na 2, tak to bude asi za 3... Ale co když to stihla? (napjatá chvíle plná mlčení.. a optimismu..)

Dneska jsem psala maturitní test z biologie. Sakra, proč jsem si místo toho nevzala angličtinu? :D (Jo, už vím.. chci to jít studovat..) Poznávačka? Easy peasy, až na to, že jsem spletla snad všechno, co se splést dalo (vodoměrku s bruslařkou, papratku samičí s kapradí osténkatou, suchohřib hnědý s hřibem smrkovým). Ale stejně z toho mám dobrý pocit. V porovnání s tím druhým testem - mou zkázou. Škoda, že to nebyl všeobecný rozhled, jak jsem očekávala, ale nejsložitější věci z každého tématu nahromaděné na 13 listech formátu A4. GG WP.

Písemku, kterou jsem ukončila o 30 minut před koncem časomíry, a pak se tam snažila ještě 10 minut něco dopsat, jsem odevzdala o 20 minut dřív. A pak vyrazila do kavárny. S hysterickým smíchem. Chai latté se sojovým mlékem mi ale náladu o něco vylepšilo. A když jsem zjistila, že mé drahé spolužačky na tom zřejmě nebyly o moc lépe, tak se mi zlepšila ještě více. A stejně prosím všechna božstva, abych těch 30% dala. Nechci mít zkažené celé prázdniny... a hlavně vztah s rodiči.

A pak jsem vyrazila nakupovat :D Radost mi udělal dřevěný rámeček, do kterého jsem zarámovala vílí pohled (25Kč - vietnamci) a také "visačka" s muchomůrkami. Jak se vůbec takové věci říká? :D Visačka asi ne.. Podvěsek? To se mi asociuje s podvěskem mozkovým. Zvonkohra? To těžko, když to nejsou zvonky a nedělá to žádné zvuky. No, je jedno jak se tomu (ne)říká, prostě se mi to líbí :3 (55Kč - Kik)

Tož, toť pro dnešek vše! Mějte se :)
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Veškeré obrázky publikované na tomto blogu jsou mou tvorbou, nebo jsem za ně zaplatila.
Pokud tomu tak není, je obrázek klikací a vede na původní zdroj.
Výjimku tvoří ikonky velikost 64x64 na začátku každého článku, ty jsou ze Subeta.net.
Obrázek v záhlaví, nad nadpisem "Můchomurčin život", je nakreslen lagoliv.