.: 🍂 . 🍄 . 🍁 . 🌱. 🎵. 🌿. 🎶 . 🎨 :.
Milovnice přírody.
Zrzka.
Sběratelka folklóru.
Mýtů, pohádek a pověr.
Podzimní víla.
Čajovnice.
Studentka biologie.
Snící o životě v Norsku....

3/2016 - konec písemných maturit, svaťák a fotky z přírody

9. května 2016 v 21:53 | Muchomůrka |  Obšťastník
Hezký večer, milí čtenáři! Za týden existence blogu již přes 100 návštěvníků! Jsem hrozně potěšená :3 (A dokonce už i nějaký ten komentář :3) A co mě těší ještě víc? Že je konec písemných maturit :3 A tak jsem se to rozhodla oslavit tím, že jsem vyrazila na vycházku a nafotila několik fotek.

Ale nejdříve zpět k tomu nepříjemnému. Státní maturity. Matematika mě naštvala. :D Neboť jsem nestihla :D Navíc jsem zapomněla vypnout internet, tudíž se mi každou chvíli ozývaly vibrace, protože mi chodila upozornění z Facebooku a Instagramu. "Zabili" to rodiče. Kteří nezávisle na sobě mi začali volat. Nejdříve mě 4 minuty vytáčel táta, pak mamka. A víte, co na tom bylo nejhorší? Že jsem na ten mobil nemohla šáhnout a vypnout ho, neboť mi hrozilo, že dostanu za 5, protože používám "nepovolené elektronické přístroje". A tak si celá třída užila dost hlasitých vibrací.
Další den to pokračovalo češtinou. Neměla jsem pravidla českého pravopisu. #RIP
Ne, vlastně, vůbec :D Bylo to sakra jednoduché :D Smrt přišla až se slohovou prací... Neboť jsem udělala tak absurdní začátečnickou chybu, že jsem místo popisu psála líčení. Prostě jsem se nechala unést a z popisu divného starého zapadlého nádražíčka jsem udělala fantasmagorické něco. Ale želbohům již nebylo cesty zpět.
Ale nic mi nezkazilo náladu a šla jsem oslavit krásný pocit, že je to všechno za mnou... a že mě čeká 14 dnů klidu před ústními... A z tohoto výletu i pocházejí následující fotky :3
Selfie musí být... :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bevíčková Bevíčková | Web | 11. května 2016 v 20:33 | Reagovat

Šnek mě hned zaujal, taky jsem je včera fotila, u nás je ejdno takové místo a tam jich bylo snad třicet a to jsou jenom ti, co byli vidět.
Držím palce, aby maturita dobře dopadla. :-)

2 Elis Elis | Web | 11. května 2016 v 20:49 | Reagovat

Téda vypadáš jako zajímavá osůbka, chválím design i popisek k blogu :-). Jinak držím palce u maturit, jo to už je nějaký ten pátek, co jsem tyhle nervy taky měla :).

3 Muchomůrka Muchomůrka | Web | 11. května 2016 v 21:14 | Reagovat

[1]: taky si držím. celou ruku :D
[2]: děkuji, děkuji, děkuji :3 hrozně moc to potěší :D zvlášť, když jsem od začátku neměla žádné komentáře a teď se s nimi trhnul pytel :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Veškeré obrázky publikované na tomto blogu jsou mou tvorbou, nebo jsem za ně zaplatila.
Pokud tomu tak není, je obrázek klikací a vede na původní zdroj.
Výjimku tvoří ikonky velikost 64x64 na začátku každého článku, ty jsou ze Subeta.net.
Obrázek v záhlaví, nad nadpisem "Můchomurčin život", je nakreslen lagoliv.