.: 🍂 . 🍄 . 🍁 . 🌱. 🎵. 🌿. 🎶 . 🎨 :.
Milovnice přírody.
Zrzka.
Sběratelka folklóru.
Mýtů, pohádek a pověr.
Podzimní víla.
Čajovnice.
Studentka biologie.
Snící o životě v Norsku....

Zimní výzva 2016 - II. - Vánoční loot 2016

9. ledna 2017 v 17:38 | Muchomůrka |  Zimní výzva 2016
Je mi jasné, že všichni už skončili s vánoční tématikou, zveřejnili svoje vánoční shrnutí, povytahovali se dárky, které dostali. Akorát já to ještě nestihla, neboť druhá várka vánočních dárků na mě čekala až 31.12. o půlnoci. (Dobře, to už je taky nějakou dobu zpátky... ale víte jak, než se to všechno nafotí a popíše...)
Takže si užijte můj přehled, co všechno jsem dostala (moc toho není, neboť v současné době je nějak populární dávat peníze... QQ), jakou jsem z toho měla radost (nebo naopak, neměla) a tak.
Tento článek patří do Zimní výzvy 2016.

První tradičně české Vánoce jsem slavila spolu s rodinou mého muže. A vzhledem k tomu, že tam to "letí", tak i dárků bylo mnohem více, než u druhých Vánoc, které jsem slavila s vlastní rodinou, neboť tam dárky bereme spíš jako "drobnost, co udělá radost".
Kokážovité fotky jsou klikací, aby se daly normálně prohlédnout ve větší velikosti.

Gamerské dárky

Začala bych touto kategorií, neboť ji mám nejraději a obsahuje nejvíc lootu, který mám zfotodokumentovaný (bohužel, ne všechno).
  • Jako první bych ráda představila NEJHORŠÍ věc těchto Vánoc. Svítící myš, na webu, odkud byla objednávaná je vypsána pod názvem "Kvalitní herní myš". Varuji vás, nikdy nekupujte nic, co má v názvu "kvalitní" (a vysvětlete mýmu muži, že to taky nemá dělat :D). Neboť takové věci většinou kvalitní nejsou.
Jo, myš je to relativně hezká, neboť svítí a mění barvy. Ale:
1) jenom 3 tlačítka
2) kolečko nefunguje na scrollování (jenom jako mačkací tlačítko, tudíž naprosto zbytečné)
3) skřípe. Jako vážně, jakýkoliv stistk tlačítka je doprovázen pěkně ohavným skřípavým zvukem
(jako kdyby byla uvnitř schovaná opravdová myš, já bych ji tím stiskem zmáčkla a ona zařvala)
Myslím, že je vám jasné, že takovéto zboží není dobrým dárkem.
  • Z dalších věcí v této kategorii jsem už byla nadšená o něco více :D Začnu věcmi s tématikou League of Legends.
Jedná se o úplně dokonalé poro rukavice (plyšák na pozadí je úlovkem z loňských Vánoc... :D),
následuje kobereček s Morganou, přívěsek na klíče (taktéžb mění barvy; takový jsem hrozně chtěla, když jsem byla malá, vždycky jsme chodili kolem nich na nábřeží, ale ještě jsem ani neměla klíče, kam bych si mohla pověsit, a rodiče to považovali za předraženou blbost -předražená rozhodně byla-), dál odznáček (miluju odznaky a placky, mám s ními poseté sako) a gumový náramek, označujicí divizi, jež jsem dosáhlav season 2016 (ano, jsem noob, ale stejně mě to baví.)
  • Jako další patří k této kategorii dvouměsiční předplacená karta s gametimem do WoW, již jsem však aktivovala a zapomněla si vzít s sebou na focení. Byla normálně v obalu od DVD. Celkem mě mrzí, že tyto karty jsou všechny stejné. Kdyby vytiskly více (hoodně moc!) variant, tak by se daly sbírat :(

Knižní dárky

Letos jsem byla zklamaná, neboť veškeré knižní dárky, co jsem "dostala", byly ty, co jsem si nakoupila k Vánocům sama :D (jo, to rozhodně není trapný... prostě ráda si kupuju věci :D)
Na všechny knihy plánuji jednotlivé články, ale abych to nějak shrnula. Naprosto nadšená jsem z Průvodce.
Neskutečně nádherně ilustrovaná kniha plná kouzelných bytostí.
Co se týče "mini knížky" - Léčení s vílami, tady mě čekalo velké zklamání. Neboť jsem objednávala primárně KNIHU, ke které se měli dávat karty. Jenže tohle jsou primárně karty... a kniha je stejné velikosti jako karty, a jediné co se v ní popisuje, je význam karet.
Jako poslední knihu tu mám Lháře od Jakuba Ćwiek, která mi byla doporučená. Jedná se o příběh Lokiho, který je zapletem do nějakého příběhu á la Andělé VS Démoni, jež se odehrává po zničení Valhaly. Jsem zvědavá, číst však ještě nezačala.

Ostatní dárky

  • první dávka dárků v této kategorii je: sada pečených čajů - miluji pečené čaje ♥ (malinový výborný, borůvka prostě WTF, ten třetí jsem ještě neochutnala), kalendář s obrázky s herbáře (moc pěkné), truhla (truhly, krabice, krabičky, lahvičky, sklenky, všechno tohle jsou jedními z věcí, jež zbožňuji nejvíce, proto je to vždycky skvělý dárek! :D)
  • do další várky patří: homemade frost svíčky, které jsem ještě nestihla vyzkoušet, lucerna (která ze mě asi těžkou udělá Green Lanterna, ale stejně se mi sakra líbí; je černá, i když na fotce je nazelenalá), dva páry ponožek (jak taky bez toho), svíčka ve tvaru růže (je mi líto to zapalovat...), sada na úpravu nehtů (neskutečně užitečná věc, neboť jsem nic podobného neměla ve svém přechodném bydlišti a poslední dobu chodila s nechutně neupravenými nehty.)
  • mezi poslední dárky (kromě těch peněžních, o kterých se nehodlám zmíňovat :D) patří stolní hra Černé historky 3 a obyčejná černá čapka (tu nemám vyfocenou)
  • Úplně posledním dárkem je obrázek mé sestry, která je neskutečně boží a úžasně kreslí portréty. Vzhledem k tomu ale, že neumím s místím scanerem (mám takový dojem, že je rozbitý), tak ho sem bohužel nemohu vložit :( snad někdy později...
Nuž, toť vše. Byla jsem spokojená, neboť si pamatuji doby, kdy na tom finančně rodina byla relativně špatně, a byla jsem hrozně nasraná, protože mi bylo 12 a hrozně jsem chtěla kolo. Místo toho jsem však pod polštářem našla flashku (16 GB, využívám do teď... a v té době to byl docela drahý dárek, akorát já si to neuvědomovala). Když mi bylo 13, tak jsem dostala kolo, které jsem hrozně chtěla minulý rok. Super drahé horské kolo (v té době už problémy s penězi byly naštěstí vyřešené). V létě jsem pak jela na cyklistický tábor. Kde mi bylo kolo úplně zničeno (všichni záviděli a chtěli se projet a dělali různé triky a tak, takže gumy šly do háje po tom týdnu), neboť jsem ho půjčovala úplně všem (když jsem odjížděla z Moskvy, byla jsem nejvíce populární holka ve třídě, se kterou se chtěli všichni bavit. Po příjezdu do Česka jsem se ale musela zapojit do úplně neznámého kolektivu, kde se všichni děti již mnoho let přátelili, a já ještě ani pořádně neuměla jazyk a rozumněla každé 3. větě. Proto mě tato "popularita" na táboře tolik oblbla.). Na podzim mi pak bylo ukradeno, neboť jsme ho nechala na jednu noc ve vile u mé kamarádky. A tu zrovna tu noc vyloupili.

Jak jste byli spokojení vy? Dostali jste to, po čem jste toužili?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alexandra Alexandra | Web | 9. ledna 2017 v 17:50 | Reagovat

tá myš je úplne fantastická! :) velmi sa mi to pači, pekne darky :) a tvoj blog ma tiež velmi zaujal, určo sa ešte vratim

2 padesatka padesatka | E-mail | Web | 9. ledna 2017 v 17:57 | Reagovat

Myš je především fantasticky popsaná... :-)

3 Lenča Lenča | Web | 9. ledna 2017 v 18:52 | Reagovat

[2]: Souhlasím, taky se mi ta myš nejvíc zamlouvá :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Veškeré obrázky publikované na tomto blogu jsou mou tvorbou, nebo jsem za ně zaplatila.
Pokud tomu tak není, je obrázek klikací a vede na původní zdroj.
Výjimku tvoří ikonky velikost 64x64 na začátku každého článku, ty jsou ze Subeta.net.
Obrázek v záhlaví, nad nadpisem "Můchomurčin život", je nakreslen lagoliv.